Введіть ключове слово

Замовити техпаспорт на будинок

Новости нашей компании

Замовити техпаспорт на будинок

Замовити техпаспорт на будинок

Замовити технічний паспорт на будинок

Технічний паспорт на будинок – це документ, який видається БТІ, він містить повну вичерпну інформацію про даний об’єкт. Якщо порівнювати із технічним паспортом на квартиру, то в паспорт на будинок вноситься більше даних, наприклад, там додатково вказується поверховість, технічні показники фундаменту, покрівлі, будівельних матеріалів і т.д.

Як складається техпаспорт на будинок?

Якщо Ви вирішили замовити технічний паспорт на будинок, то, перш за все, потрібно ознайомитися з тим, як, власне відбуватиметься процес. Така документація зазвичай складається, спираючись на результати первинної інвентаризації об’єкта, тобто, безпосередньо після побудови. Але, досить часто трапляються ситуації, коли забудова здійснювалася за допомогою власних сил, і, необхідність в технічному паспорті виникає набагато пізніше, наприклад, коли було прийнято рішення продавати або переоформляти будинок. В принципі, ніякої складності така ситуація не викликає, просто в паспорт окремо вноситься дата побудови і дата останніх ремонтних робіт.

Для того щоб скласти технічний паспорт, необхідно провести інвентаризацію. Наше БТІ підходить до цього процесу серйозно і відповідально. По-перше, інвентаризацією займаються виключно навчені і сертифіковані фахівці з великим досвідом. По-друге, ми маємо новітнє точне обладнання, що дозволяє здійснити заміри і діагностику швидко і безпроблемно. Ну і, по-третє, в процесі роботи ми керуємося стандартами і нормативами, з якими звіряється кожен проведений етап.

Які документи необхідні для отримання технічного паспорта?

Щоб замовити технічний паспорт на будинок в нашому БТІ, від Вас потрібна мінімальне докладання зусиль. Щоб почати і запустити процес потрібно:

  • Скласти заяву на отримання технічного паспорта. Там вказується причина оформлення документа.
  • Надати паспорт громадянина України – формальність, без якої, на жаль, ми не можемо обійтися.
  • Довіреність на нашу компанію. Цим документом Ви підтверджуєте, що справою по отриманню технічного паспорта будуть займатися наші фахівці, а не Ви особисто.
  • Квитанція про сплату послуг.

Це невеликий перелік, з яким потрібно буде впоратися Вам, а все інше ми беремо на себе, і, вже в найближчий час Ви отримаєте технічний паспорт, що дає можливість продажу об’єкта, здачі його в оренду, переоформлення та іншого.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.