Введіть ключове слово

Як здійснити перепланування квартири в БТІ?

Новости нашей компании

Як здійснити перепланування квартири в БТІ?

Якщо ви плануєте реконструювати внутрішній простір квартири – здійснити її перепланування, БТІ допоможе вам узаконити цю процедуру. Зібравши необхідний пакет документів, ви зможете отримати допуск контролюючих органів на ремонтно-будівельні роботи.

Надіславши запит в ТОВ «БТІ» на отримання такого дозволу, ви оціните професіоналізм наших експертів і оперативність їх роботи. Ми маємо в своєму розпорядженні сертифікатами і ліцензіями на здійснення технічної інвентаризації згідно з законодавчими нормами України.

Що таке перепланування?
Якщо переобладнання житла включає в себе роботи з облаштування сантехнічних, опалювальних та інших систем, то перепланування квартири передбачає видозміну і перенесення перегородок, дверних прорізів і тамбурів. При цьому зовнішні параметри приміщення і несучі конструкції не повинні бути змінені.
Проведення таких робіт вимагає документального погодження з органами СЕС, пожежною службою, виконкомом місцевої ради та БТІ.

Як оформити дозвіл на перепланування в БТІ: 5 кроків

Якщо ж перепланування вже проведена і вам необхідно її узаконити, інженери нашого бюро розроблять проект, оформлять всі дозволи і затвердять проект в місцевих адміністративних органах.
Для продажу квартири вам буде потрібна довідка з БТІ, замовити яку в нашій компанії можна в Києві чи Вінниці з доставкою до вашого міста.

Перелік документів
Щоб отримати новий план квартири в БТІ, вам потрібно надати:

Паспорт (копія).
Папери, що підтверджують ваші права власника нерухомості.
Проект перепланування.
Техпаспорт квартири (оригінал).
Дізнатися про порядок процедури технічної інвентаризації та оформленні паспорта на квартиру можна на офіційному сайті нашого БТІ.

Скільки коштує документальне оформлення перепланування квартири?
Ціна послуг БТІ в цьому випадку визначається в індивідуальному порядку. Вона залежить від складності виконаної роботи. Якщо вам потрібно узаконити вже проведене перепланування, будьте готові сплатити штраф.
На сайті ТОВ «БТІ» ви знайдете графік і час роботи нашої компанії. Звернутися до нас безпосередньо можна в столичному і Вінницькому філіях. А задати питання з приводу перепланування можна за номером телефону БТІ (067) -971-12-01 або (096) -455-28-28.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.