Введіть ключове слово

Як проводиться технічна інвентаризація?

Новости нашей компании

Як проводиться технічна інвентаризація?

Згідно з чинним законодавством технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна, а так само оформлення техпаспорта на об’єкт нерухомості, може знадобитися в таких випадках:

1. Під час оформлення прав, на об’єкт незавершеного будівництва.
2. При введенні в експлуатацію нового об’єкта, включаючи майно після перепланування, реконструкції або капітального ремонту.
3. Коли оформляється право власності на нерухомість, яке дісталося після поділу, виділу або об’єднання нерухомості.
В ході проведення інвентаризації, перевіряються основні елементи будови: перекриття, перегородки, стіни, вікна, фундамент, підлогу, двері, дах, система опалення та вентиляції.
Інвентаризації підлягають:
– житлові будинки;
– гаражі;
– будиночки дачні та садові;
– багатоквартирні житлові будинки;
– гуртожитки;
– споруди цивільного і виробничого призначення.

Так само, повинні бути зафіксовані і не капітальні будови: літній душ, теплиці, намети. Якщо є в наявності недобудований елемент, на який є дозвіл, він не стане перешкодою для того, що б людина отримала техпаспорт на будинок.
З усіх отриманих матеріалів, формується технічний паспорт інвентаризувати об’єкта.
При перевірці розраховується обсяг, площа і стан будівлі. І при бажанні власник може отримати виписку про стан конструкцій.
Процес отримання техпаспорту.

Власник нерухомості оформляє заявку в буро технічної інвентаризації. Після чого, фахівець виїжджає на вказане замовником місце. Він проводить необхідні виміри, керуючись спеціальними інструкціями і нормами. По завершенню інвентаризаційного процесу, господар нерухомості отримує офіційний документ – технічний паспорт.
Керівні норми процесу інвентаризації.

1. Правила проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомості, які затверджені наказом держ. комітету України з будівництва та архітектури №127 від 24.05.2001
2. Звід показників вартості об’єктів-аналогів, затверджений гос. комітетом з питань житлово-комунального господарства №2929 \ 227 від 23.12.2004 р

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.