Введіть ключове слово

Як оформити техпаспорт на приватний будинок?

Новости нашей компании

Як оформити техпаспорт на приватний будинок?

Якщо ви вирішили зареєструвати приватну нерухомість, вам необхідно уточнити вартість техпаспорта на приватний житловий будинок в БТІ і дізнатися список необхідних документів для його оформлення. У ньому міститься вичерпна інформація про технічні параметри будівлі, інженерних системах, рік його зведення і законності споруди.

Надалі техпаспорт на будинок, оформлений в БТІ, може знадобитися при продажу, дарування, успадкування, перепланування та інших операціях з власністю. Також на підставі даного документа буде видана спеціальна довідка-характеристика.

Що включає в себе техпаспорт житлового будинку?

Обкладинка з основною інформацією про власника і архівну справу, яке заводить БТІ.
План-схема земельної ділянки із зазначенням місця розташування будинку, прибудов та інших споруд.
Креслення житлового будинку та умовне позначення його параметрів.
Експлікація кімнат і вказівку їх призначення (техпаспорт багатоквартирного будинку включає квартири та інші приміщення).
Характеристика будинку і господарських споруд, включаючи експертну оцінку їх вартості.

Документи для виготовлення техпаспорта на будинок
Техінвентарізаціі приватного будинку відрізняється від аналогічної процедури для квартири. Основна відмінність полягає в пакеті необхідних паперів.

Щоб замовити техпаспорт на будинок в Україні, згідно з законодавчими нормами, вам потрібно підготувати:

Документ, який встановлює право власності або розпорядження нерухомим майном (наприклад, договір про купівлю / продажі або даруванні).
Паспорт громадянина (копія).
Ідентифікаційний код (копія).
Якщо техпаспорт на будинок оформляється для юридичної особи, в БТІ слід надати заявку у вигляді листа на фірмовому бланку і копію підтвердження реєстрації юрособи. Крім цього, необхідна нотаріально завірена довіреність на отримання технічного паспорта та копія свідоцтва з департаменту статистики.

Коли виникає необхідність виготовити техпаспорт на будинок?
Цей документ оформляється в ряді випадків:

Коли потрібно узаконити право власності на новобуд.
При оформленні нового техпаспорта на будинок при переплануванні будівлі.
Якщо необхідно зареєструвати право власності.
В рамках процедури розподілу майна, яке раніше вважалося в спільній власності.
Для оформлення спадщини (включаючи техпаспорт на будинок при 2-х і більше спадкоємців).
Якщо ви вирішили приватизувати приватний будинок.
Вимоги до даної процедури викладені в Інструкції про проведення технічної інвентаризації, дія якої в Україні було узаконено наказом Держкомітету будівництва, архітектури та житлової політики.

Як відновити техпаспорт на будинок?

При втраті, крадіжці або пошкодженні даного документа потрібно замовити виготовлення його дубліката. Зробити це можна в нашій компанії ТОВ «БТІ». Ми допоможемо вам переробити техпаспорт на будинок найкоротші терміни. З нами вирішити цю проблему ви зможете з мінімальними витратами.

Скільки коштує виготовлення техпаспорта на будинок в БТІ?

Тарифи нашого приватного бюро технічної інвентаризації вказані на сайті. Підсумкова ціна техпаспорта на будинок буде залежати від його площі, типу (житловий, дачний) і терміновості отримання документів.
Будівля займає площу понад 200 м2 або відноситься до багатоквартирних будинків? Хочете провести технічну інвентаризацію виробничих будівель? Тоді обговоріть вартість техпаспорта на будинок в індивідуальному порядку з нашим представником по телефону (044) -362-67-90 або (067) -971-12-01.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.