Введіть ключове слово

Виготовлення техпаспорта на будинок Київ

Новости нашей компании

Виготовлення техпаспорта на будинок Київ

Виготовлення техпаспорта на будинок Київ

Виготовлення технічного паспорта на будинок в Києві

Техпаспорт на будинок – це інформаційний документ, який необхідний практично у всіх юридичних угодах, пов’язаних з цією нерухомістю. Оформляються він на підставі проведеної інвентаризації, спеціальним уповноваженим органом – БТІ. Техпаспорт містить вичерпну інформацію про будівлю, а саме, там вказується: адреса, схема земельної ділянки та розташування на ній всіх споруд, що перебувають у власності, поверховий план, додатково розписується інформація про всі конструктивні елементи: будівельні матеріали, які були використані в будівництві, фундаменту, стін, перегородок, покрівлі, підлоги та іншого. Обов’язковим пунктом документа є дані про законність будівництва.

Як вже говорилося, техпаспорт бере участь в багатьох юридичних угодах, наприклад, без нього неможливо здати будинок в експлуатацію, оформити право власності або договір купівлі-продажу, обміняти або подарувати будівлю. Набагато простіше оформити технічних паспорт відразу ж після завершення будівельних робіт, тоді і сама інвентаризація і підготовка документів не займе багато часу.

Що потрібно, щоб отримати техпаспорт на будинок?

Технічний паспорт видається тільки на підставі проведеної інвентаризації. Якщо раніше цей процес міг тривати роками, в силу величезних черг в державному БТІ, то вже 6 років як, право на проведення технічної інвентаризації та видачу паспортів отримують сертифіковані приватні БТІ. Це дуже хороша новина для тих, хто звик до швидкого і якісного обслуговування, яким ми в повній мірі забезпечуємо кожного клієнта. Тому, якщо Вам потрібен технічний паспорт на будинок, зв’яжіться з нами за вказаним номером телефону, а все інше ми зробимо самі. У нас ви можете зробити:

  • технічний паспорт на житловий будинок;
  • технічний паспорт на дачний (садовий) будинок.

Якщо ви раніше вже отримували цей документ, але зробили перепланування, то потрібно знову замовляти виготовлення техпаспорта на будинок Київ.

Які документи можуть знадобитися для оформлення техпаспорта?

Щоб замовити первинний техпаспорт, який найчастіше потрібен, щоб здати будинок в експлуатацію, потрібно надати документи на земельну ділянку, паспорт і ІПН громадянина України, і, власне саму заяву на проведення технічної інвентаризації. Для будинків, площа яких перевищує 300 м2, додатково потрібно надати проектну документацію.

Якщо ви плануєте вторинне виготовлення техпаспорта на будинок Київ, такий документ, як правило, потрібен після зміни власника, а також після проведення перепланувальних або реконструкційних робіт, то вам знадобляться наступні документи:

  • папери на будинок та земельну ділянку;
  • паспорт та ІПН;
  • попередній зразок технічного паспорта;
  • заяву на проведення інвентаризації.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.