Введіть ключове слово

Технічний паспорт

ООО «БТИ» - частная организация как альтернатива государственным БТИ

Технічний паспорт на нерухомість від ТОВ «БТІ» – це швидко, надійно і доступно

Технічний паспорт на об’єкт житлового або нежитлового фонду – це пакет документів, де наочно відображаються наступні дані про нерухоме майно:

  • Розміри кімнат або приміщення об’єкту
  • Матеріали і виміри стін
  • Характеристики підлог і крівлі
  • Облік проведених перепланувань
  • Інвентарна ціна об’єкта нерухомості
  • Інші супутні параметри

Дана операція може знадобитися, якщо:

1. Ви хочете приватизувати об’єкт
2. Вступаєте в спадкові права і хочете оформити право власності на своє ім’я
3. Нерухоме майно готується до розподілу між декількома власниками
4. Продати, купити або перепланувати об’єкт
5. Хочете взяти позику в кредитній установі або банку під заставу нерухомого майна.

Якщо ви не знаєте, як швидко і юридично грамотно оформити даний пакет документів, краще довірити процедуру професіоналам своєї справи, які працюють в нашій компанії. Ми володіємо всіма необхідними дозволами, ліцензіями і сертифікатами, тому діємо в рамках українського законодавства.

Щоб почати співпрацю з ТОВ «БТІ», досить відвідати наш офіс в Києві чи Вінниці, зв’язатися з менеджерами бюро для уточнення деталей або отримання додаткової інформації в телефонному режимі.

Які документи потрібні для оформлення технічного паспорта нерухомого об’єкту

Щоб процедура не затягнулася, і всі етапи отримання даного документа були проведені грамотно і оперативно, попередньо зберіть повний пакет документів, серед яких:

  1. Паспорт та ідентифікаційний код заявника
  2. Папери, що підтверджують права власності на об’єкт нерухомості і заява від особи, яка володіє даними нерухомим майном (заява його довіреної особи з підписом нотаріуса)

Якщо даний документ оформляє юридична особа, необхідна наявність довідки про вартість об’єкта та інший список паперів, кількість яких варіюється в залежності від поставлених цілей.

У кожному індивідуальному випадку клієнт може отримати безкоштовну консультацію нашого співробітника, щоб істотно спростити завдання зі збору необхідної документації та, відповідно, заощадити час на отримання техпаспорта нерухомості.

Де отримати техпаспорт на об’єкт нерухомості швидко і недорого

Щоб убезпечити себе від ризикованих операцій по роботі з оцінкою, описом майна і отримання технічної документації на нього, варто звернутися до перевірених професіоналів, якими є співробітники нашої компанії. Ми готові оформити всі необхідні документи в найкоротші терміни без необхідності участі вас в процесі залагодження юридичних тонкощів.

Крім того, наші численні клієнти відзначають важливу перевагу співпраці з нами – доступна цінова політика компанії в порівнянні з прайсом подібних послуг в інших організаціях.