Введіть ключове слово

Техпаспорт

Новости нашей компании

Техпаспорт

Техпаспорт

Техпаспорт на будинок або квартиру, це інформаційний документ, який містить в собі всі характеристики об’єкта нерухомості.

До них відносяться :
1) Інформація про проведення капітального ремонту будівлі, будівельних матеріалах що використовувалися, терміни ремонту т т.д.
2) Площа приміщення, висота стель і інші розміри, а так само кількість приміщень підлягали технічної інвентаризації.
Необхідний цей документ при купівлі, продажу або переплануванні квартири, так само техпаспорт можуть зажадати банки, суди та інші організації. Хоч він і не є правовстановлюючим документом, але його отримання це обов’язок кожного власника житла. Згідно із законодавством, інвентаризація проводиться раз на п’ять років. Ця норма житлового кодексу, є величезною проблемою для людей бажаючих перепланувати свою квартиру. Так як відведені терміни мало кого влаштовують.

Документи необхідні для отримання нового паспорта на квартиру.
– Паспорт громадянина України.
– Документ, що підтверджує право власності на житло.
Всі інші документи, оголошуються співробітниками БТІ, і їх перелік слід дізнаватися в самому бюро. Правда список документів може зміниться в будь-який момент, так що перед відвідуванням краще зателефонує працівниками бюро і уточнити інформацію.
Щоб оформити технічний паспорт, співробітник БТІ повинен оглянути квартиру, і провести в ній інвентаризацію. Господар помешкання зобов’язаний заздалегідь узгодити, і реалізувати цю можливість для фахівця. Тільки після цього, можна отримати бажаний документ на вашу квартиру.
Отримання паспорта в бюро технічної інвентаризації, процедура дуже клопітна, вона пов’язана з низкою незручностей, які виникають в процесі отримання на всіх його етапах. Крім того термін його отримання теж досить тривалий, через що втрачається багато часу.
Жителям столиці для отримання техпаспорту слід звертається в бюро технічної інвентаризації в Києві.
Фахівці бюро готові професійно проконсультувати і допомогти кожному, хто звернеться людині.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.