Введіть ключове слово

Техпаспорт на нежитлове приміщення Київ

Новости нашей компании

Техпаспорт на нежитлове приміщення Київ

Техпаспорт на нежитлове приміщення Київ

Технічний паспорт на нежитлове приміщення в Києві

Магазин, склад, майстерня, офіс, аптека – все це відноситься до групи нежитлових приміщень загального призначення. Такі приміщення також можна продавати, здавати в оренду, або переоформляти право власності, але, все це неможливо буде зробити без одного важливого документа – техпаспорта на нежитлове приміщення. Цей документ містить повну і вичерпну інформацію щодо об’єкта нерухомості. До такої інформації належить: адреса, поверховий план, поверховість, загальна площа, характеристика конструктивних елементів і підведених комунікацій, ну і, звичайно ж, законність спорудження.

Для чого потрібен техпаспорт на нежитлове приміщення Київ?

Відповідь на це питання частково пролунала в попередньому абзаці, ну а зараз ми більш детально розповімо, навіщо оформляти технічний паспорт на нежитлове приміщення. Перш за все, техпаспорт є частиною правовстановлюючих документів на нерухомість, хоча сам він не є таким.

Важливим етапом в отриманні техпаспорта є інвентаризація нежитлового приміщення. Під час інвентаризації співробітники БТІ здійснюють огляд і заміри споруди за допомогою високоточного обладнання. Варто відзначити, що проводити такі роботи може тільки сертифікований орган, адже в іншому випадку, видана документація не матиме ніякої юридичної сили. Наше БТІ має відповідний сертифікат, і, ми вже довгий час спеціалізуємося на оформленні різної технічної документації. Можете бути впевненими в тому, що і сама інвентаризація і техпаспорт будуть виконані якісно, ​​і у відповідності з усіма нормами і стандартами.

За підсумком інвентаризації видається технічний паспорт, який дає можливість власнику:

 • продавати нежитлове приміщення;
 • оформляти спадщину на цю нерухомість;
 • проводити перепланування;
 • проводити розподіл права власності між декількома власниками;
 • та багато іншого.

Якщо підсумувати, то без технічного паспорта неможливо буде здійснити жодну юридичну угоду, і нерухомість просто стане непотрібним «мертвим вантажем».

Які документи необхідні для оформлення техпаспорта?

Якщо вам потрібен техпаспорт на нежитлове приміщення Київ, тоді подбайте про те, щоб зібрати повний пакет документів, необхідних для цього процесу. Ви повинні будете надати:

 • правовстановлюючий документ на землю, на якій розташоване нежитлове приміщення;
 • технічний паспорт всієї споруди або її проект, якщо приміщення займає якусь частину споруди;
 • паспорт та ІПН громадянина України;
 • правовстановлюючий документ на нежитлове приміщення;
 • заяву на проведення інвентаризації;
 • якщо замовляється вторинний техпаспорт, то також потрібно докласти первинний документ.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.