Введіть ключове слово

Техпаспорт на квартиру Київ

Новости нашей компании

Техпаспорт на квартиру Київ

Техпаспорт на квартиру Київ

Технічний паспорт на квартиру в Києві

Технічний паспорт на квартиру – це інформаційний документ, який містить вичерпні відомості про даний об’єкт нерухомості. До таких відомостей належать: адреса, кількість поверхів, загальна житлова площа, поверховий план, рік побудови, інженерні характеристики і законність спорудження.

Документ не є правовстановлюючим, але, при цьому, без нього неможливо провести більшість юридичних угод, що стосуються квартири. Наприклад, ви не зможете продати її, оформити право власності або дарчу, взяти великий кредит, під заставу майна, навіть законне перепланування не вдасться здійснити, без технічного паспорта.

Яким чином здійснюється отримання техпаспорта на квартиру?

Якщо вам потрібен техпаспорт на квартиру Київ, то, перш за все, потрібно звернутися в БТІ, адже тільки цей орган займається видачею відповідних документів. Радимо обирати приватне БТІ, адже в такому випадку Ви заощадите не тільки час, але і власні сили. Наше бюро технічної інвентаризації не є державним, але ми працюємо за офіційною ліцензією. Крім цього, ми пропонуємо нашим клієнтам дійсно комфортні умови співпраці і обслуговування – ніяких довгих черг і стомлюючого очікування.

Щоб почати процес отримання технічного паспорта, потрібно написати заяву в нашому БТІ, і зібрати необхідний пакет документів, а все інше довірте в руки висококваліфікованих фахівців.

Які документи потрібні для того, щоб оформити техпаспорт на квартиру Київ?

Перш за все, варто відзначити, що техпаспорт на нерухомість буває двох видів – первинний і вторинний. Перший оформлюється після придбання квартири в новобудові, або під час приватизації житла. Для замовлення техпаспорта на квартиру в новобудові знадобиться: паспорт і ІПН власника, договір із забудовником, сертифікат, що дозволяє введення новобудови в експлуатацію, проектна документація, акт прийому-передачі квартири, і довідка, що підтверджує поштову адресу, ну і, звичайно ж, сама заява на проведення технічної інвентаризації. У разі, якщо вам потрібно приватизувати квартиру, знадобиться ордер або довідка з ЖБК, паспорт і ІПН власника, і заява на проведення інвентаризації.

Для оформлення вторинного техпаспорта потрібно надати правовстановлюючі документи на квартиру, паспорт і ІПН власника, старий технічний паспорт і заяву на проведення технічної інвентаризації.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.