Введіть ключове слово

Техпаспорт на будинок ціна Київ

Новости нашей компании

Техпаспорт на будинок ціна Київ

Техпаспорт на будинок ціна Київ

Технічний паспорт на будинок ціна в Києві

У нинішній час не так просто відшукати фахівців, здатних в нетривалі терміни по об’єктивній вартості вирішити питання оформлення подібного пакету документації. Однак якщо ви потрапили на сторінки нашого сайту, значить знайшли не тільки високоспеціалізованих фахівців у цій галузі, а й демократичні ціни на техпаспорт будинку в Києві.

ТОВ «БТІ» існує більше 5 років. За цей час нам вдалося отримати безцінний досвід співпраці з клієнтами, що звертаються зі складними і, на перший погляд, нерозв’язними завданнями. Проте нам вдається задовольняти побажання клієнтів і отримувати позитивні зворотні відгуки щодо порядку співпраці і бажаного результату роботи.

Що таке технічний паспорт і мета його отримання

Згідно з чинним законодавством нашої країни, технічний паспорт на будинок – це пакет документації, який містить повну інформацію про об’єкт нерухомості, сформованої на основі проведеної експертної технічної інвентаризації співробітниками спеціалізованих підприємств. Даний документ включає такі відомості про об’єкт (в даному випадку – будинок):

  • Опис інженерних комунікацій
  • Проект кожного поверху і всього будинку загалом
  • Площа окремих приміщень (кімнат) та будови в цілому
  • Санітарно-гігієнічні норми
  • Інша інформація про особливості будинку

Процедуру отримання даного документа здійснюють, коли:

  1. Здійснюється здача будинку в експлуатацію по завершенню його будівництва
  2. Після проведення перепланувань та реконструкцій
  3. Необхідна реєстрація прав власності на об’єкт нерухомості (навіть в процесі забудови)
  4. Оформляється спадок або приватизація будинку
  5. Ця процедура є плановою або необхідна за бажанням клієнта

Навіщо звертатися в БТІ

Перераховані вище етапи отримання технічного паспорта на будинок супроводжуються безліччю юридичних нюансів, вирішити які самостійно не вдасться або на це доведеться витратити багато часу, сил і коштів, які доцільніше направити в більш корисне русло.

Щоб уникнути паперової тяганини і не вникати в тонкощі процесу, варто звернутися до професіоналів, які мають багатий досвід ведення подібної діяльності. В нашій команді працюють юристи, менеджери і консультанти вищого рівня, які за час роботи в даній галузі зуміли оформити тисячі технічних паспортів на об’єкти житлового та нежитлового типу по всій Україні, в тому числі і в Києві.

Дізнатися докладніше про порядок співпраці можна по телефону або в офісі компанії.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.