Введіть ключове слово

Техпаспорт бті

Новости нашей компании

Техпаспорт бті

Техпаспорт бті

Технічний паспорт в БТІ

Технічний паспорт на нерухомість – це невід’ємний пакет документації, який залишається дійсним протягом 5 років з моменту проведення технічної інвентаризації та експертної оцінки співробітниками БТІ.

Важливо! Техпаспорт буде актуальним протягом цього терміну тільки в тому випадку, якщо на об’єкті не були проведені будівельні роботи, перепланування, реконструкція приміщень та якщо власник оцінюваної нерухомості залишився той самий.

Коли потрібен технічний паспорт і як його отримати

 

Новий техпаспорт БТІ на нерухомість будь-якого типу може знадобитися, якщо вона стає предметом продажу, дарування, переоформлення, перепланування, реконструкції.

Звернувшись в компанію ТОВ «БТІ», ви можете оформити технічний паспорт всі типи нерухомості в наступних випадках:

 1. При оформленні права власності на квартиру, будинок, нежитлове або житлове приміщення, гараж та інші типи нерухомого майна.
 2. У разі приватизації.
 3. Перш ніж ввести в експлуатацію будинок, забудова якого здійснювалася незаконно.
 4. Для узаконення перепланувань.
 5. У процесі проведення інвентаризації.
 6. При підготовці пакету документів для відчуження нерухомості.
 7. Для введення в експлуатацію об’єктів, що пройшли реконструкцію.

Щоб отримати технічний паспорт на об’єкт житлового або нежитлового типу, достатньо зв’язатися з менеджерами нашого підприємства або відвідати наш офіс в Києві. Ми зобов’язуємося надати повний перелік послуг для максимально швидкого отримання всіх необхідних документів. Крім цього, пропонуємо найбільш вигідні умови співпраці, які відзначені тисячами клієнтів, які зверталися до нас:

 • Штат високопрофесійних консультантів, менеджерів та юристів, які візьмуть всі турботи з оформлення технічного паспорта на себе
 • Багатий досвід роботи в даній сфері діяльності, що дозволяє вирішувати спірні ситуації без перешкод
 • Демократичні розцінки на всі види послуг
 • Максимально стислі терміни на отримання технічного паспорта на нерухомість, незалежно від її типу (будинок, квартира, гараж, об’єкт житлового та нежитлового типу)

Щоб замовити послугу, необхідно пред’явити документи, що підтверджують право власності на будівлю: це може бути договір купівлі-продажу, дарча, свідоцтво, яке підтверджує право власності. Старий (попередній при переоформленні) технічний паспорт на нерухомість (якщо є), а також особистий паспорт і ІІН.

 

 

 

 

 

 

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.