Введіть ключове слово

Техпаспорт БТІ Київ

Новости нашей компании

Техпаспорт БТІ Київ

Техпаспорт БТІ Київ

Техпаспорт БТІ в Києві

Технічний паспорт – це, перш за все документ технічного характеру, який містить всю інформацію про об’єкт нерухомості: його планування, площа, інвентаризаційні дані – його вартість, дати перебудов, і, крім того, деякі особливі характеристики (опис будматеріалів споруди).

Техпаспорт БТІ Київ необхідний для:

  • Приватизації об’єкта нерухомості або його переоформлення на ім’я іншої приватної особи.
  • Продажі, покупки або перебудови нерухомого майна.
  • Оформлення позики під гарантію нерухомості.
  • Отримання прав власності на прибудовану раніше додаткову житлову площу.
  • Введення в експлуатацію нового будинку, а також споруд, які були перебудовані, реконструйовані, або пройшли капітальний ремонт.

 

Які документи потрібні для отримання техпаспорту БТІ (Київ)?

Для оформлення технічного паспорта слід надати такі документи:

  • Паспорт та ідентифікаційний код.
  • Документи, що підтверджують право на об’єкт нерухомості.
  • Заяву власника (або його представника, завірену нотаріусом).
  • Для підприємств – довідку про вартість нерухомості.

Кількість необхідних документів може бути різною у кожній конкретній ситуації, що обумовлено кінцевою метою оформлення документів. Пакет документів для кожного об’єкта нерухомості обговорюється з співробітниками нашої компанії заздалегідь.

 

Терміни і ціна отримання техпаспорта БТІ

Вартість отримання техпаспорта БТІ може відрізнятися, в залежності від об’єкта, його розмірів і типу. Також на ціну істотно впливають терміни виконання робіт. Стандартно процедура оформлення технічного паспорта займає близько місяця, швидший варіант оформлення – 14 днів, але в терміновому порядку термін отримання технічного паспорта можна скоротити до 3 днів. Чим швидше ви хочете отримати документ на руки, тим більше зросте його ціна. Як отримати техпаспорт БТІ за короткий час? Для кожного конкретного випадку рекомендується попередньо обговорювати бажану тривалість виконання робіт і їх вартість.

Де можна отримати техпаспорт на нерухомість?

Створення технічного паспорта вимагає професіоналізму, знань про специфічні особливості кожного типу нерухомості і  дій у відповідності до законодавства України. Якщо терміни змушують вас прискорити цей процес, то звернення до приватної БТІ буде якраз доречним.

Ми пропонуємо свої послуги по створенню технічних паспортів в короткі терміни і за помірними цінами. Для уточнення будь-якої інформації по пакету необхідних документів, вартості робіт, а також розгляду конкретного об’єкта нерухомості, ви завжди можете зв’язатися з нашими співробітниками.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.