Введіть ключове слово

Технічний паспорт БТІ Київ

Новости нашей компании

Технічний паспорт БТІ Київ

Технічний паспорт БТІ Київ

Технічний паспорт БТІ в  Києві

У нинішній час актуальність виготовлення технічного паспорта на об’єкт нерухомості зросла багаторазово. Варто розібратися, в яких випадках він необхідний, як і де його можна отримати.

Техпаспорт на нерухомість: що це і навіщо потрібен

Компанія ТОВ «БТІ» пропонує послуги високоспеціалізованих співробітників, які в найкоротші терміни готові допомогти з оформленням всієї необхідної документації на житловий будинок, квартиру, дачний або садовий будиночок, об’єкт комерційної нерухомості, гараж та інші будівлі, в тому числі і підготувати технічний паспорт БТІ в Києві.

Технічний паспорт – це пакет документів, де в процесі технічної інвентаризації детально прописуються характеристики об’єкта нерухомості, а саме:

  • Місцезнаходження будови
  • Докладний поверховий план та опис
  • Площа всіх наявних приміщень (кімнат) та будови в загальному
  • Вказівка ​​незаконних перепланувань або самовільного будівництва

Техпаспорт можна оформляти як на весь об’єкт, так і на його частину.

Якщо говорити про юридичну доцільність оформлення даного документа, то варто відзначити, що техпаспорт знадобиться в наступних випадках:

  1. Купівлі-продажу нерухомого об’єкту
  2. Оформленні приватизації або дарчим
  3. Оформленні прав власності на будинок, квартиру і інший тип нерухомості житлового або нежитлового фонду
  4. Запровадження в експлуатацію самовільних будівель і тих будівель, на які є дозвільна документація
  5. Для узаконення перепланувань та реконструкцій

Для прийняття в експлуатацію об’єкта нерухомості первинна технічна інвентаризація є обов’язковою процедурою. Відзначимо, що оформлення технічного паспорта при первинній та вторинній технічної інвентаризації відбувається однаково.

Де отримати пакет документів

Якщо ви зіткнулися з необхідністю оформлення техпаспорта БТІ в Києві, ми пропонуємо звернутися до професіоналів нашої компанії, які мають багаторічний стаж роботи в даній сфері діяльності.

Наші менеджери, юристи та консультанти працюють з клієнтами більш 5 років, вирішуючи, здавалося б, майже нездійсненні завдання швидко, юридично грамотно і успішно, про що свідчать відгуки наших замовників. Крім того, гарантуємо вигідні умови співпраці, демократичні розцінки на всі види послуг і безкоштовну консультацію з усіх супутніх питань.

Щоб зв’язатися з нами і подати заявку на оформлення документів на нерухомість, телефонуйте за вказаними номерами в розділі «Контакти».

 

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.