Введіть ключове слово

Скільки коштує техпаспорт на будинок в БТІ

Новости нашей компании

Скільки коштує техпаспорт на будинок в БТІ

Скільки коштує техпаспорт на будинок в БТІ

Скільки коштує технічний паспорт на будинок в БТІ Києва

 

При оформленні документів на будинок одним з найбільш відповідальних етапів можна назвати оформлення технічного паспорта. Якщо у вас виникла потреба в подібній послузі, ви можете звернутися в ТОВ «БТІ», де надають комплекс заходів з технічної інвентаризації приватних будинків.

Порядок отримання техпаспорта на будинок

Щоб визначити, скільки коштує техпаспорт на будинок в БТІ в кінцевому підсумку, необхідно більш детально розібратися, як відбувається процедура отримання даного документа.

Для початку дамо визначення самого терміну: технічний паспорт будинку – це інформаційно-довідковий пакет документів, який виготовляється на основі раніше проведеної технічної інвентаризації будинку. У ньому міститься інформація про наступні показники нерухомості:

  • Загальна площа
  • Законність забудови
  • Інженерні мережі
  • Поверховий план будови
  • Санітарно-гігієнічні нормативи приміщень
  • Загальні відомості про конструкцію

Варто розуміти, що технічний паспорт – це не правовстановлюючий документ. Якщо у вас немає в наявності даного документа, це не позбавляє вас права власності на нерухомість.


Кращі розцінки на отримання технічного паспорта

Компанія ТОВ «БТІ» працює в даній сфері діяльності більше 5 років. За цей час нам вдалося отримати безцінний досвід співпраці з клієнтами, що звертаються за отриманням послуг професійних експертів, менеджерів та юристів.

Якщо говорити про головні переваги співпраці з ТОВ «БТІ», грунтуючись на численних позитивних відгуках споживачів, можна зробити висновок, що ви отримаєте:

  • Повний пакет документації при оформленні технічного паспорту на будинок в максимально стислі терміни
  • Доступні розцінки на весь перелік послуг, що надаються
  • Професійну консультацію фахівців

Ми розробили доступну цінову політику, щоб у вас була можливість отримати технічний паспорт на будинок в місті Київ та інших областях України, не втрачаючи часу на пошуки найбільш вигідних умов. В нашій команді працюють високопрофесійні експерти з багатим досвідом вирішення навіть найскладніших завдань.

Щоб стати нашим клієнтом вже сьогодні або уточнити деталі роботи ТОВ «БТІ», досить зв’язатися з менеджерами компанії в телефонному режимі або відвідати наш офіс в будь-який зручний для вас і робочий час для нас.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.