Введіть ключове слово

Послуги

ООО «БТИ» - частная организация как альтернатива государственным БТИ

Перш ніж вибрати компанію, яка надає допомогу в технічній інвентаризації нерухомого майна, варто ознайомитися з переліком послуг, які вона надає.

ТОВ «БТІ» – це приватне підприємство, в команді якої працюють високоспеціалізовані професіонали своєї справи з багаторічним досвідом вирішення навіть найскладніших завдань. За тривалий час роботи в даній галузі ми розробили вигідну концепцію співпраці з клієнтами, пропонуючи наступний перелік послуг:

Інвентаризація

Згідно з чинним законодавством України, зокрема Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень, державну реєстрацію прав на таке майно можуть здійснити тільки територіальні органи Державної реєстраційної служби при Міністерстві юстиції України.

При необхідності отримати пакет документів з технічної інвентаризації об’єктів житлового або нежитлового типу ви можете звернутися в ТОВ «БТІ». Ми маємо всі необхідні права, сертифікати та ліцензії на ведення подібної діяльності, тому гарантуємо якісний результату роботи в максимально стислі терміни.

Експертна оцінка

Якщо постало питання про продаж квартири, приватного будинку, котеджу, дачі, гаража, земельної ділянки або будь-якого іншого об’єкта нерухомості, але ви не знаєте, скільки реально зможе коштувати даний об’єкт, варто звернутися до професійного незалежного експерта нашої компанії.

Це необхідно для того, щоби вигідно продати майно і не завищити ціну так, щоби втрачати час на простій об’єкта на продажу, доки попит на нього буде падати. Наші фахівці після проведення експертної оцінки зможуть назвати адекватну ціну і проведуть безкоштовну консультацію в разі виникнення додаткових питань.

Техпаспорт на житловий або нежитловий об’єкт

Одна з найбільш актуальних послуг технічної інвентаризації нерухомого майна, яку надають фахівці нашої компанії. Ми готові в найкоротші терміни оформити весь необхідний пакет документів і видати технічний паспорт на об’єкт відповідно до існуючих законодавчих норм України.