Введіть ключове слово

Реєстрація права на нерухомість. Особливості законодавства України.

Новости нашей компании

Реєстрація права на нерухомість. Особливості законодавства України.

З 01.01.2016, всі громадяни України можуть отримати довідку БТІ про перереєстрацію прав володіння нерухомістю або земельною ділянкою. Даний закон був прийнятий Верховною Радою з метою полегшення процедури купівлі, прийняття спадщини і так далі. У разі позитивного рішення, заявник може отримати на руки тільки звичайний бланк без підпису і печатки реєстраційного органу, як було раніше.
Оформлення права власності в БТІ передбачає внесення змін до бази реєстру та перевірку готового результату в онлайн режимі на офіційному сайті реєстраційної служби. Тому кожен учасник угоди зможе особисто переконатися про перехід нерухомості або земельної ділянки у власність до іншої особи.

Як відбувається реєстрація права власності в БТІ?
Щоб юридично грамотно оформити результат купівлі / продажу квартири, приватного будинку або гаража, потрібно

Після чого, співробітники міського БТІ зобов’язані розглянути подані документи і на їх основі винести рішення. Приватні фірми оформляють новий техпаспорт без черг всього за 3 дні, якщо клієнт надав всі необхідні оригінали для початку процедури.

Які довідки видає БТІ?

Крім перереєстрації прав на нерухоме майно та землю, в дану структуру часто звертаються за:

  • Проведенням технічної інвентаризації будинку, дачі, квартири, об’єктів промисловості. Щоб дізнатися, скільки коштує викликати співробітника БТІ, ознайомтеся з чинними тарифами на сайті конкретної компанії.
  • Експертною оцінкою вартості об’єкта для його подальшого продажу або застави у фінансовій організації.
  • Видачею довідки при страхуванні майна від можливої загрози побутового або стихійного характеру.
  • Оформленням розділу майна. Закон про БТІ дозволяє приватним структурам здійснювати перерозподіл власності між спадкоємцями.
  • Юридичним обгрунтуванням законності проведення перепланування.

Для цього можна викликати техніка БТІ відразу на об’єкт або попередньо відвідати офіс фірми, щоб отримати консультацію. Експерти приватної організації підготують перелік необхідних документів для вашого випадку і допоможуть законно переоформити папери в стислі терміни.

Тому, якщо ви не хочете простоювати в чергах, скористайтеся послугами перевірених компаній. Видана ними довідка БТІ має таку ж юридичну силу, як документ від державної служби в питаннях реєстрації прав на нерухомість.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.