Введіть ключове слово

Переваги приватного БТІ

Новости нашей компании

Переваги приватного БТІ

В даний час здійснення таких операцій, як інвентаризація нерухомості, а також оформлення будь-яких необхідних документів для цього, не складає майже ніяких труднощів. Якщо раніше ці функції виконували виключно комунальні служби, то зараз цим займаються спеціалізовані профільні установи. Такі установи отримали державну акредитацію і тому гарантовано допоможуть вам з усіма питаннями щодо інвентаризації та експертної оцінки нерухомості. На даний момент вони надають такі послуги, як допомога в отриманні технічного паспорта, а також безпосереднє проведення технічної інвентаризації та незалежної оцінки нерухомості. Що робити, якщо у вас виникли питання щодо документів, а державне БТІ довідок не надає? Звертайтеся в БТІ. Така установа професійно проконсультує вас з приводу оформлення різних технічних документів на будь-яку нерухомість: будь то будинок, квартира, будь-яке інше приміщення. В приватне БТІ завжди можна додзвонитися і отримати відповідь по електронній пошті, на відміну від державного бюро технічної реалізації.

Дуже важливо пам’ятати, що інвентаризація є обов’язковою до оформлення в окремих випадках. Наприклад, перед використанням об’єктів нерухомості після будівництва, реконструкції або після капітального ремонту необхідно провести незалежну експертну оцінку нерухомості. А також в тих випадках, коли здійснюється реєстрація прав власності на певну нерухомість, яка вийшла в ході поділу, об’єднання майна, продажу або покупки нерухомості. Якщо ж вам довелося зіткнутися з такою складною ситуацією, як відновлення втрачених документів на нерухомість, тут також не обійтися без БТІ.

У наш час отримати потрібні документи стало набагато простіше. Все, що вам потрібно, – звернутися в професійне бюро технічної інвентаризації та узгодити всі необхідні нюанси. Сучасні приватні БТІ допомагають отримати всі необхідні документи, техпаспорт, дозволу і т.д. без черг, тривалого очікування, нескінченних державних інстанцій і надмірних витрат. Завдяки вузькій профільної спрямованості та багаторічному досвіду, такі приватні БТІ є кращою альтернативою державним установам для людей, які цінують свій час і гроші.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.