Введіть ключове слово

Оцінка комерційної нерухомості в Україні

Новости нашей компании

Оцінка комерційної нерухомості в Україні

Згідно із законодавством, звертатися в нове (приватне) БТІ потрібно при продажу або придбання комерційної нерухомості. Якщо правомочні експерти не зробили висновок щодо вартості об’єкта, то його перехід у власність до іншої особи може бути визнаний недійсним.

Винятком виступають випадки дарування або успадкування об’єктів розважальної, офісної та інших сфер. Щоб отримати виписку з БТІ, ви можете звернутися до будь-якої сертифікованої організації у вашому місті. Грамотний фахівець вибере потрібну категорію оцінки власності, в залежності від поставлених клієнтом завдань.

Як БТІ оцінює квартиру?
Визначення вартості житлових квадратних метрів потрібно для правильного нарахування прибуткового податку та інших зборів, при переході об’єкта до нового власника. Для здійснення процедури, клієнт повинен заповнити зразок запиту в БТІ. При підрахунку ціни експерт обстежує квартиру і звертає увагу на:

Крім цих пунктів, на кінцеву оціночну вартість квартири в БТІ (Україна) впливає:

  • Додаткова інформація – наявність паркінгу, домофона, вбудованих меблів або техніки.
  • Інфраструктура мікрорайону, а саме близькість державних установ для навчання, супермаркетів, наявність парку / скверу.
  • Транспортна розв’язка. Вона враховує відстань до зупинок громадського транспорту і віддаленість від центру.

Щоб взяти до уваги всі нюанси і зробити об’єктивний висновок, експерт БТІ при оцінці нерухомості повинен ретельно вивчити комерційний об’єкт. Від результатів його перевірки залежить підтвердження або спростування заявленої продавцем вартості квартири, сума обов’язкового до виплати податку.

Реєстр БТІ – зміни в законодавстві
Грунтуючись на останніх поправках, кожен громадянин може перевірити законність майнових прав. Для цього потрібно зареєструватися в базі. Тому, після придбання квартири і завірення нотаріусом договору, ви можете перевірити легітимність угоди. При цьому, термін реєстрації об’єкта скоротився до 5 днів.

Довідка-характеристика БТІ тепер видається після укладення договору та внесення змін в базу. На відміну від старого зразка, на документі немає печаток і підписів. Вся інформація тепер зберігається в електронному реєстрі. Таким чином, з послуг нового БТІ виключили перереєстрацію прав власності.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.