Введіть ключове слово

Інвентаризація

ООО «БТИ» - частная организация как альтернатива государственным БТИ

Технічна інвентаризація нерухомого майна в ТОВ «БТІ»

Хочете отримати повну інвентаризацію об’єкта, витративши при цьому всього 3 дні і 2 рази відвідавши наше бюро? Тоді негайно оформляйте заявку на сайті або зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними номерами телефонів для отримання докладної інформації.

Технічна інвентаризація нерухомих об’єктів житлового та нежитлового фонду – це опис особливостей і безпосередньо самого об’єкта. Цей пакет документів необхідний для подальшого розміщення в державних реєстрах країни.

По закінченню технічної інвентаризації клієнт отримує технічний паспорт нерухомого об’єкта, поверховий проект житлової або нежитлової будови, експлікацію, план присадибної ділянки, якщо така є.

Весь перерахований вище пакет документів готова надати компанія ТОВ «БТІ». Крім того, ми виготовляємо довідки про підтвердження відсутності самобуду і проводимо весь комплекс процедур, супутніх експертною оцінкою нерухомості.

Які об’єкти потребують отримання техпаспорта

Необхідність в проведенні даної процедури може виникнути в таких випадках:

  1. Раніше зведені, переплановані, реконструйовані або пережили капітальний ремонт будівлі здаються в експлуатацію.
  2. Якщо недобудована нерухомість стала об’єктом дарування, отримання спадщини, купівлі-продажу.
  3. При оформленні прав власності на об’єкт, в ролі якої може виступати кімната в гуртожитку або квартирі, квартира в багатоповерховій і багатоквартирній будові, котедж, дача, приватний будинок, гаражний бокс.
  4. Новий технічний паспорт нерухомого майна часто потрібен тим, хто виконав прибудову, не маючи на це дозвіл, але бажаючи оформити права власності на даний додатковий об’єкт.

Як проводиться технічна інвентаризація будівель

Завдяки досвіду в даній сфері надання послуг, наші співробітники зобов’язуються позбавити клієнта від додаткових турбот і провести всі процедури швидко, якісно і недорого. Порядок оформлення документації про технічну інвентаризацію об’єкта полягає в наступному:

  • Складання та підписання договору співпраці між клієнтом і нашою компанією, що можна зробити в офісі БТІ в Києві чи Вінниці.
  • Виїзд фахівця бюро на об’єкт для оцінки і техінвентарізаціі всіх типів будівель на території (виміри і оцінка стану капітальних і некапітальних будівель).
  • Складання необхідного пакету документів (техпаспорта, експлікацій, інше)

Складання звіту про роботу і надання клієнту готового результату інвентаризації з додатком відповідних документів.

Інвентаризація нерухомості: вартість в приватній компанії ТОВ «БТІ»

У таблиці вказані орієнтовні терміни і ціни:

Об’єкт нерухомості для облікуПлоща нерухомості, кв. мТермін роботи, днівВартість роботи з оцінки,
грн
Дімдо 10031200
13900
100-20031400
141100
від 2003 – 14договірна
Дачадо 10031200
14900
100-20031400
141100
от 2003-14договірна
Квартира в багатоквартирному будинкуот 5договірна
Виробнича будоваот 5договірна

Щоб замовити послуги нашої компанії і переконатися в професіоналізмі і якості виконання поставлених завдань нашими співробітниками, зверніться за вказаними на сайті номерами телефонів або відвідайте наш офіс особисто в Києві чи Вінниці.

Ми готові допомогти у вирішенні будь-яких, навіть самих складних ситуацій, чекаємо вас!