Введіть ключове слово

Інструкція з технічної інвентаризації: загальні вимоги

Новости нашей компании

Інструкція з технічної інвентаризації: загальні вимоги

Інструкція з технічної інвентаризації регламентує порядок проведення огляду об’єктів нерухомого майна з метою визначення їх фактичної площі, поточного стану та ринкової вартості. Отриманий техпаспорт буде підтверджувати безпеку будівлі і дозволить здійснювати будь-які юридичні операції з предметом власності.
Якщо ви грамотно вибрали БТІ для виконання обстеження об’єктів і складання пакету документів, то зможете успішно вирішити питання про введення будівлі в експлуатацію, оцінку квартири, будинку або гаража перед покупкою.

Інструкція про порядок проведення технічної інвентаризації
В даному документі затверджено список об’єктів, які підлягають обов’язковій технічної інвентаризації. До них відносять:

Будинки житлового фонду (багатоквартирні і приватні будинки).
Господарські будівлі (гаражі, сараї, майстерні).
Захисні і господарські споруди (сховища, ворота).
Інструкція 127 «Про технічну інвентаризацію в Україні» від 24.05.2001 висуває наступні загальні правила до порядку виконання робіт:

Вивчення документів і технічної бази.
Проведення обмірів та складання схем споруди.
Оформлення звіту і видача техпаспорта.
Подібна схема застосовується для виконання первинної та поточної опису. На її підставі надають послуги всі приватні і комунальні БТІ.

Контроль за дотриманням інструкції з технічної інвентаризації об’єктів нерухомості
Якщо роботи проводяться на підприємстві, то керівництво призначає відповідального контролера. Він супроводжує експерта БТІ, проводить разом з ним виміри і підписує готовий акт. Пізніше звіт передається в управління заводу на ознайомлення і узгодження проведення змін на об’єкті, якщо вони необхідні.
Огляд і оцінка приватної нерухомості проходить в присутності власника. Часто він сам виступає ініціатором процедури. Інструкція з технічної інвентаризації не регулює тарифи БТІ, тому перш ніж звернутися до конкретної організації, вивчіть всі актуальні пропозиції.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.