Введіть ключове слово

Інструкція по реєстрації прав власності. Нововведення і нюанси

Новости нашей компании

Інструкція по реєстрації прав власності. Нововведення і нюанси

Для оперативного отримання потрібних довідок, легітимно підтверджують ваші права власності на території України, скористайтеся сервісом ТОВ «БТІ».

Ми здійснимо цю реєстрацію швидко і відповідно до актуальних змін до закону «Про державну реєстрацію речових прав на Нерухоме майно та їх Обтяження». Дана редакція вступила в силу в 2016 році, а саме з першого січня.

Якщо ви хочете уточнити, скільки коштує план і проекти будинків в БТІ або отримати професійну консультацію від досвідчених в даних питаннях експертів, зв’яжіться з фахівцями компанії «БТІ». Ми чекаємо ваших дзвінків за тел. +38 (044) 362-67-90.

Інструкція по реєстрації прав власності в ТОВ «БТІ» (Україна)
Згідно з Постановою №1127 (набрала чинності 01.01.2016 р) реєстрація прав власності в Україні здійснюється за наступною схемою:

Заключний етап – реєстрація прав або відмову.

Додаткові папери для реєстрації прав власності

Разом із заявою заявник надає оригінали документів, що підтверджують його особу; квитанцій про оплату обов’язкових адміністративних зборів; технічний паспорт.
Нотаріус (або його помічник) за допомогою сканування поданих документів створює електронну версію паперів.
Після розгляду документів, довідок, які видаються в БТІ, реєстратор спільно з нотаріусом приймає рішення задовольнити або відхилити отриману заявку. При позитивному результаті, робиться запис в Державному реєстрі.

Нюанси реєстрації прав власності в Україні
Що важливо знати при здійсненні даної процедури:

  1. Документи заповнюються державною мовою.
  2. Реєстрація проводиться в строго встановлені вищевказаним ЗУ терміни.
  3. Моментом прийняття заяви вважається годину і дата внесення заяви в базу даних.

ТОВ «БТІ» працює в законодавчому полі держави, суворо дотримуючись актуальні посадові інструкції. Тому ми надаємо тільки безпечний, легітимний і доступний за ціною сервіс.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.