Введіть ключове слово

Документація при переплануванні квартири

Новости нашей компании

Документація при переплануванні квартири

Якщо ви задумали змінити вид своєї квартири, прибравши стіну або, навпаки, додавши її, влаштовуючи ще одну кімнатку, необхідно відразу звернутися до фахівців бюро технічної інвентаризації в Києві або БТІ. Ця інстанція є однією з державних служб, які санкціонують перепланування або капітальну внутрішню перебудову житлового приміщення. Адже кожна людина, яка вирішила внести якісь суттєві зміни, великі, ніж просто косметичні, до свого житла, який бажає розширити квартиру, добудувати стіну або ж прибрати обридлу перегородку, повинен пройти для цього ряд інстанцій, дозволу від яких йому слід отримати.

Похід в БТІ є одним з перших кроків до перепланування квартири згідно з чинним законодавством. Для того, щоб отримати дозвіл в бюро інвентаризації, необхідно представити цю службу деякі документи. Документація, яку напевно зажадають для видачі дозволу, включає в себе:

• техпаспорт на будинок,
• виконаний ескіз або проект житла, в якому передбачаються зміни. Його можна зробити самостійно, або завчасно звернутися до відповідної служби, в якій виконають креслення,
• паспорт з вказаною пропискою, які можуть підтвердити права власності людини, яка звернулася в організацію,
• заповнені бланки заяви на виконання поверхового плану експлікації,
• квитанцію або чек, згідно з якими надаються бюро інвентаризації послуги вже були оплачені.

Цей пакет документів необхідно подати на розгляд в БТІ і прокоментувати бачення майбутніх змін, і якщо ваші ідеї раціональні, що не суперечать здоровому глузду, а результат перепланування не поставить під загрозу життя інших мешканців будинку, ця інстанція «дасть добро». Позитивним результатом звернення до цієї служби стане виданий поверховий план з експлікацією, тобто роз’ясненнями і тлумаченнями.

Обійти БТІ загрожує штрафом, а також проблемами з законом. Наприклад, стіна, що не вписується в майбутній інтер’єр і від якої є бажання позбутися, може виявитися несучої. Бюро інвентаризації – перша інстанція з тих служб, санкцію яких необхідно отримати, якщо ви зважитеся на перепланування. А відмовитися від її послуг обійдеться набагато дорожче.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.