Введіть ключове слово

Бюро технічної інвентаризації

Новости нашей компании

Бюро технічної інвентаризації

Бюро технічної інвентаризації

Бюро технічної інвентаризації (БТІ) – це організація, що здійснює технічну інвентаризацію і державний технічний облік об’єктів нерухомості. Причини звернення до БТІ можуть бути різними, але для того щоб все пройшло швидко і якісно, ​​необхідно знайти справжніх професіоналів, якими власне і є ми – ТОВ «БТІ».

Технічна інвентаризація проводиться за ініціативою балансоутримувача, власника нерухомості, а також виходячи з рішення органів влади або місцевого самоврядування.

Ми надаємо послуги інвентаризації наступних об’єктів:

  • житлові багатоповерхові будинки;
  • гуртожитки, включаючи квартири, кімнати і секції в гуртожитку;
  • господарські споруди та будівлі;
  • заміські будинки;
  • споруди виробничого і цивільного призначення, наприклад, навчальні, лікувальні та культурні споруди;
  • садові та дачні будинки;
  • гаражі

 

Що таке інвентаризація, і які види інвентаризації існують?

Існує два види інвентаризації – первинна і вторинна. Відмінності між ними криються в тому, що первинна інвентаризація проводиться в момент, коли об’єкт тільки починає вводитися в експлуатацію або проходить процес реєстрації права власності. А вторинна, проводиться в разі необхідності відобразити в документах поточні зміни при реконструкції і переплануванні.

Якщо вам необхідно переоформити права на заміський будинок, квартиру або гараж і отримати швидку і професійну оцінку стану будівлі, вам необхідно звернутися в наше бюро технічної інвентаризації, яке допоможе вам швидко, а головне законно у вирішенні всіх питань, що стосуються Вашої нерухомості.

Наш професіоналізм полягає в швидкості підготовки всіх необхідних документів і дотриманні чітких термінів виконання робіт.

Чому варто вибрати саме ТОВ «БТІ»?

ТОВ «БТІ» – це приватна організація, яка є прекрасною альтернативою державним БТІ, де велика частина часу витрачається на очікуваннях в чергах і безглуздих походах від одного кабінету до іншого. Нашим головним завданням є створення комфортних умов для кожного клієнта, щоб процес оформлення необхідної дозвільної документації не викликав ніяких негативних емоцій, а навпаки радував своєю оперативністю і легкістю.

Наше БТІ поставило мету – знищення стереотипів бюрократії, і в цьому ви можете переконатися особисто, все, що потрібно від Вас – це пакет документів на нерухомість, а далі справа за нашими професіоналами. Звертайтеся, будемо раді співпраці.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.