Введіть ключове слово

Бюро технічної інвентаризації

Новости нашей компании

Бюро технічної інвентаризації

Бюро технічної інвентаризації

Бюро технічної інвентаризації

Бюро технічної інвентаризації здійснює обстеження і облік нерухомості за допомогою проведення інвентаризації, яка включає в себе вимір точної площі, оцінку технічного стану та визначення актуальної вартості об’єкта. На підставі такої інвентаризації, власник отримує документ – технічний паспорт, він складається відповідно до чинних законодавчих норм і стандартів.

Коли може знадобитися технічна інвентаризація?

  • в момент прийняття в експлуатацію об’єкта, після повного завершення будівельних робіт;
  • під час оформлення права власності, купівлі-продажу і т.д .;
  • після перепланувальних робіт, реконструкції або капітального ремонту будівлі;
  • в інших випадках.

Варто пам’ятати про те, що технічний паспорт, виданий БТІ в Києві є одним із основних документів на нерухомість, без нього неможливо буде здійснити жодну юридичну угоду, тому, якщо Ви ще не приступили до його оформлення, радимо не втрачати час. Наша компанія надає послуги з проведення технічної інвентаризації та виготовлення заключних документів – паспорта.

На які об’єкти потрібен технічний паспорт?

Практично всі об’єкти нерухомості повинні мати технічний паспорт. Як вже говорилося раніше, без нього неможливо буде здійснити продаж, здачу в оренду, переоформлення або навіть перепланування. Наше БТІ займається оформленням технічної документації для:

  • квартир;
  • житлових будинків;
  • нежитлових об’єктів;
  • гаражів і паркомісць.

Перед видачею технічного паспорта проводиться обов’язкова інвентаризація. Команда наших фахівців здійснює цей процес швидко і якісно. Ми використовуємо тільки сучасне обладнання і кращі технології. Ви можете бути впевненими в результаті, адже інвентаризація відбувається відповідно до чинних законодавчих документів: нормам, правил, стандартів.

Вам потрібен технічний паспорт? Звертайтеся до нас!

Наше БТІ Київ – це приватна компанія, з нами Ви можете забути про нескінченну паперову тяганину, кілометрові черги та тривале очікування. Ми, перш за все, піклуємося про те, щоб наш клієнт залишився задоволеним, тому гарантуємо не тільки відмінний результат, а й комфортну співпрацю.

Замовити технічну інвентаризацію або отримати додаткову консультацію, Ви можете, зв’язавшись з нами за вказаним номером телефону.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.