Введіть ключове слово

БТІ

ООО «БТИ» - частная организация как альтернатива государственным БТИ

Бюро технічної інвентаризації – якісна, незалежна оцінка об’єктів нерухомості

ТОВ «БТІ» – пропонує повний спектр послуг з технічної інвентаризації в нашій країні як юридичним, так і фізичним особам. Ми працюємо в даній галузі не перший рік, маючи весь необхідний пакет дозвільних сертифікатів і ліцензій та здійснюючи заявлені послуги в рамках чинного українського законодавства.

Які послуги можна отримати, звернувшись до нас

Якщо виникла необхідність в технічній оцінці житлового або нежитлового об’єкта нерухомості, ви можете звернутися до нас!

ТОВ «БТІ» виконає всі супутні процедури, а саме:

  • БТІ-консалтинг (консультація клієнтів по оформленню документів по інвентаризації нерухомості)
  • Отримання технічних паспортів об’єктів житлового та нежитлового типу (приватних будинків, квартир, гаражів, виробничих будівель та інших)
  • Оцінка незалежними експертами нерухомого майна

Якщо вас зацікавить повний перелік послуг, що надаються нашими спеціалістами, відвідайте спеціальний розділ нашого сайту, де надана більш детальна інформація про діяльність компанії.

Чому варто вибрати ТОВ «БТІ»

У команді нашого підприємства зібрані кращі фахівці цієї сфери діяльності. Висококваліфіковані експерти з багаторічним стажем роботи допоможуть клієнтам вирішити навіть найскладніші питання. Як показує практика, переважна більшість замовників, що звертаються до нас, залишаються задоволені співпрацею з компанією, відзначаючи високу якість наданих послуг. Крім того, ми розробили демократичну цінову політику оплати послуг наших фахівців.

Якщо ви звикли стояти в нескінченних чергах комунальних БТІ, пора забути про це і прийти до нас! На отримання необхідних документів і проведення всіх процедур інвентаризації ви витратите мінімум часу і коштів, а головне – знайдете надійного помічника в даному питанні.

Залишилися питання? Телефонуйте!

Наші консультанти раді допомогти і надати всю необхідну інформацію в телефонному режимі або при особистому відвідуванні нашого офісу. Звертайтеся за вказаними на сайті номерами телефонів і адресою підприємства!