Введіть ключове слово

Вінниця

ООО «БТИ» - частная организация как альтернатива государственным БТИ

ТОВ «БТІ» Вінниця – надійне бюро технічної інвентаризації у вашому місті

У нинішній час популярність приватних БТІ в Україні складно переоцінити. Дані підприємства, на відміну від комунальних організацій, що надають послуги оцінки і опису нерухомості, відрізняються швидкістю і спрощеністю взаємодії з клієнтом.

Кілька причин, чому ми

Для роботи в сфері технічної інвентаризації нерухомості ми отримали всі необхідні сертифікати і офіційні дозволи, тому діємо в рамках існуючого українського законодавства. Практика показує, що з нами співпрацюють клієнти з усієї України, оскільки ми – це:

  • Оперативність
  • Професіоналізм
  • Індивідуальний підхід до поставлених завдань
  • Швидкість
  • Невеликі фінансові витрати на оплату послуг

Звертаючись до нас, ви отримаєте доступну безоплатну консультацію фахівців з багаторічним досвідом роботи в даній сфері діяльності і оперативне виконання поставлених завдань. ТОВ «БТІ» Вінниця по праву складає конкуренцію державним бюро, що істотно відображається на кількості заявок про співпрацю з нами.

Тут можуть дати відповідь на всі ваші запитання і вирішити завдання будь-якої складності в максимально стислі терміни, щоб заощадити ваші кошти, час і сили на оформленні повного пакету документів по отриманню технічного паспорту, довідки будинку, квартири, виробничого чи іншого типу об’єкта.

Які послуги ви отримаєте, звертаючись в ТОВ «БТІ» Вінниця

  1. Технічний паспорт приватизації будинку, квартири, земельної ділянки
  2. Технічну інвентаризацію житлових і нежитлових об’єктів
  3. Довідку про відсутність будівель на земельній ділянці
  4. Технічний паспорт об’єктів будь-яких типів (гараж, квартира, будинок, об’єкт комерційної будови)
  5. Оцінка і опис нерухомого майна, і багато інших послуг

Незважаючи на те, що наші філії розташовані тільки в декількох містах України, ми співпрацюємо з клієнтами з усіх куточків країни. Команда фахівців готова виїхати на об’єкт в будь-який український регіон після подачі вашої заявки.

Якщо ви хочете більш докладно уточнити деталі співпраці з ТОВ «БТІ» Вінниця, зверніться до нас в телефонному режимі або відвідайте офіс за вказаною на сайті адресою.