Введіть ключове слово

БТІ в Києві

Новости нашей компании

БТІ в Києві

Бюро технічної інвентаризації в Києві – БТІ – пропонує свої послуги з оцінки вартості об’єкта, оцінка технічного стану, так само оглядає якість об’єктів.

БТІ проводить реєстрацію, оформляє угоди пов’язані з нерухомістю, це може бути виготовлення проекту будівля або документ для оформлення кредиту під заставу. БТІ Києва проводить якісну оцінку нерухомості, і видає спеціальні документи. Найбільш затребуваними документами є: довідка про оцінки вартості приміщення, поверхові плани, детальні експлуатаційні плани, тих паспорт на житлове або не житлове приміщення.

Технічний паспорт є документом Вашого приміщення. Без нього неможливо обійтися при переплануванні. У паспорті вказується загальна кубатура нерухомості, плюс до нього додають креслення з описом квадратних метрів на кожне окремо стоїть приміщення. У документі вказується адреса. Плани для кожного поверху. Так само, в обов’язковому порядку зазначаються власники нерухомості.

Для оформлення техпаспорта, потрібно звернутися в БТІ і заповнити форму заявки, протягом 14 днів отримати документ. Потрібно оплатити вартість документа на місці оформлення заявки.

При оформленні документів для різних дій, потрібні різні пакети. Все залежить від типу нерухомості, перебувати вона в власності або проводяться над нею реєстраційні дії.

Технічний паспорт не має терміну придатності. Однак співробітники БТІ зобов’язані раз в п’ять років проводити інвентаризацію паспортів і порівнювати їх з приміщенням на наявність порушень, таких як незаконне перепланування після останньої інвентаризації. Дані правки повинні обов’язково вноситися в технічний паспорт.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.