Введіть ключове слово

БТІ техпаспорт Київ

Новости нашей компании

БТІ техпаспорт Київ

БТІ техпаспорт Київ

БТІ технічний паспорт в Києві

Хочете почати будівництво, зробити перепланування або продати своє житло? Тоді вам точно не обійтися без нас – приватного БТІ – професіоналів своєї справи. Ми не збираємо величезні черги, а, навпаки, намагаємося швидко і якісно надавати свої послуги, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволеними. У нашому БТІ є можливість оформити техпаспорт на будь-яку нерухомість всього за декілька днів, як правило, процес не може тривати довше одного робочого тижня.

Що таке технічний паспорт і навіщо він потрібен?

Техпаспорт – це інформаційний документ, що містить повний обсяг інформації щодо об’єкта нерухомості. Щоб його скласти, уповноважений орган – БТІ, проводить технічну інвентаризацію, під час якої здійснюється обстеження і замір об’єкта. Для цих цілей використовують спеціальне високоточне обладнання, яке надає максимально точний і правильний результат. До того ж, наші співробітники – це кваліфіковані фахівці, які проводять вимірювальні роботи відповідно до існуючих норм і правил. Тому, ви можете бути впевненими в тому, що інвентаризація від нашого БТІ техпаспорт Київ, пройде на вищому рівні.

За результатами інвентаризації складається технічний паспорт, в нього вноситься наступна інформація:

  • адреса нерухомості;
  • кількість поверхів і поверховий план;
  • загальна площа об’єкта;
  • технічний стан нерухомості на момент проведення інвентаризації;
  • дані щодо конструктивних елементів: покрівлі, фундаменту, стін, перегородок і іншого;
  • дані щодо використаних будівельних матеріалів;
  • наявність і стан комунікацій;
  • дата побудови і дата проведення останніх ремонтних робіт;
  • законність спорудження;
  • план-креслення об’єкту нерухомості.

Техпаспорт не є правовстановлюючим документом, але він є важливим доповненням до цієї групи документів, без яких неможливо здійснити більшість юридичних угод. Наприклад, без технічного паспорта не вийде оформити договір купівлі-продажу і право власності,  не вийде здати нерухомість в оренду, або розподілити між кількома власниками. Тому, якщо Ви володієте будь якою нерухомістю, то Вам точно знадобиться БТІ техпаспорт Київ.

Як замовити техпаспорт в нашому БТІ?

Для того щоб отримати техпаспорт, досить зв’язатися з нами, написати заяву на проведення інвентаризації, і докласти пакет необхідних документів. І, вже в найближчий час Ви отримаєте технічний паспорт на Вашу нерухомість.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.