Введіть ключове слово

БТІ Київ

Новости нашей компании

БТІ Київ

БТІ Київ

БТІ Київ

Бюро технічної інвентаризації в нашій країні завоювали чималу популярність, що обумовлено регулярною необхідністю ряду послуг, що надаються даними підприємствами. Приватне БТІ Київ – реальна можливість заощадити час і сили, оскільки тут істотно спрощена схема співпраці, що жодним чином не позначається на якості отриманого результату.

Цінуйте професіоналізм

Якщо ви сумніваєтеся, якій установі віддати перевагу, державному чи приватному бюро технічної інвентаризації, слід заздалегідь ознайомитися з декількома перевагами співпраці з нами:

 1. Оперативність – завдяки згуртованому взаємодії високоспеціалізованого персоналу БТІ Київ, консультанти, менеджери і вузькоспрямовані фахівці допоможуть у вирішенні найскладніших проблем або спірних ситуацій, коли вам знадобиться довідка або будь-який інший документ, що видається цим підприємством.
 2. Індивідуальний підхід до кожного відвідувача. Ми не діємо за заздалегідь відпрацьованою схемою і не видаємо стандартні довідки всім, без винятку. Головне завдання наших співробітників – відповідально підійти до проблеми і допомогти клієнту в досягненні поставленої мети.
 3. Широкий спектр послуг. Тут ви можете скористатися послугами компанії, якщо вам необхідний пакет наступної документації:

  Технічний паспорт після приватизації житла (квартири, приватного будинку, присадибної ділянки)Провести технічну інвентаризацію об’єктів житлового та нежитлового типу

  Отримання довідки, що свідчить про відсутність забудов на земельній ділянці

  Техпаспорт для об’єктів будь-якого типу (гаражних будов, комерційних об’єктів, квартир або приватних будинків)

  Оцінка, опис нерухомого майна, інше.

   

ТОВ «БТІ Київ» – головний офіс приватного бюро технічної інвентаризації, куди ви можете звернутися в будь-який зручний робочий час установи для вирішення перерахованих вище питань. Наші філії знаходяться в декількох містах України, але, якщо ви хочете скористатися нашими послугами в тому регіоні, де відсутня офіс компанії, ми зобов’язуємося виїхати на об’єкт в будь-яку точку країни в точно обумовлені терміни.

Уточнити деталі співпраці і отримати відповіді на питання, що цікавлять, зверніться до менеджерів підприємства за вказаними на сайті номерами телефонів або скористайтеся електронною поштою.

Без коментарів

Опублікувати коментар

Your email address will not be published.