Введіть ключове слово

Київ

ООО «БТИ» - частная организация как альтернатива государственным БТИ

ТОВ «БТІ» в Києві – приватне підприємство як альтернатива комунальних бюро

ТОВ «БТІ» в Києві надає послуги з технічної інвентаризації нерухомості фізичним і юридичним сторонам. Ми співпрацюємо з клієнтами всіх міст України, маючи кілька філій компанії, в тому числі – в столиці.

Наша команда працює відповідно до існуючих законодавчих норм України, має відповідні ліцензії та документи на ведення подібної діяльності, що істотно підвищує довіру споживачів, що звертаються до нас.

Які послуги БТІ в Києві ми можемо запропонувати

  1. Консультування клієнтів з усіх питань оцінки і опису нерухомого майна
  2. Підготовка та видача технічних паспортів на всі типи нерухомих об’єктів (житлового та нежитлового типу)
  3. Консалтинг з питань видачі технічної документації по інвентаризації нерухомості
  4. Експертний незалежний опис і оцінка нерухомості в Києві та інших регіонах України

Нас вибирають, тому що

ТОВ «БТІ» в Києві – це високоякісний сервіс, робота досвідченої команди фахівців, які прагнуть досягти якісного результату співпраці з клієнтом. Ми готові проконсультувати вас з питань будь-якої складності і вирішити всі поставлені нам завдання в максимально стислі терміни, минаючи супроводжуючі формальності.

Важливо відзначити безкоштовне консультування клієнтів, що є незаперечною перевагою звернення до приватного БТІ. З появою нашого підприємства ви можете забути про нескінченні черги і тривалі очікування для одержання необхідного вам документа.

Якщо у вас залишилися або виникли додаткові питання, ми готові відповісти на них в телефонному режимі або при особистій зустрічі в офісі компанії в Києві. Для цього достатньо звернутися за вказаними на сайті номерами телефонів або відвідати філію ТОВ «БТІ» в Києві за нашою адресою.