Введіть ключове слово

Про нас

ООО «БТИ» - частная организация как альтернатива государственным БТИ

ТОВ «БТІ» – приватна організація як альтернатива державним БТІ

Якщо ви тривалий час перебували в пошуках перевіреної компанії, що надає професійні послуги з технічної інвентаризації нерухомості житлового та нежитлового типу, ви за адресою!

Фахівці нашої компанії допоможуть отримати технічний документ на будинок, виробничий об’єкт, гараж або будь-яке інше будова вашої власності в мінімальні терміни без додаткових витрат часу, сил і коштів. У ТОВ «БТІ» надається консультування приватних і юридичних осіб з усіх питань, пов’язаних з технічною інвентаризацією житлових і нежитлових нерухомих об’єктів абсолютно безкоштовно.

Як ми працюємо

Наша компанія істотно спростила схему співпраці з клієнтами, тому для отримання необхідного технічного паспорта ви витрачаєте набагато менше коштів і часу в порівнянні з подібною процедурою, що надається в державній установі.

Ми економимо час на юридичних формальності, в яких клієнти практично ніколи не беруть участі. Після оформлення вашої заявки в письмовому, телефонному вигляді чи при особистій зустрічі з нашими менеджерами, співробітники БТІ зобов’язуються:

  • Скласти пакет документів, необхідних для отримання паспорта конкретного типу майна;
  • Узгодити час для проведення технічної інвентаризації нерухомості;
  • Визначити конкретні терміни видачі техпаспорта на об’єкт.

Трапляються екстрені ситуації, коли оформлення повного пакету документів займає не більше 5 днів. Наші співробітники готові виїхати на об’єкт в будь-яку точку країни, а щоб підписати договір співпраці з ТОВ «БТІ», досить відвідати наш офіс в столиці або філія підприємства, які розташовані в Вінниці, Дніпрі, Хмельницькому.

Коли вам може знадобитися наша допомога

При необхідності оперативного переоформлення прав на нерухомість і отримання професійної оцінки об’єкта в стислі терміни, краще звернутися в приватне бюро технічної інвентаризації. Завдяки безцінному досвіду роботи наших фахівців в даній галузі, команда зможе приступити до виконання обов’язків відразу після складання договору співпраці, в якому зазначається наступне:

  1. Терміни виконання всіх процедур отримання техпаспорта на нерухомість
  2. Вартість повного пакету послуг, яка залишається незмінною по закінченню співробітництва навіть в разі непередбачених ексцесів.

Що може запропонувати приватне «БТІ»

Ми зібрали в команду співробітників підприємства кращих фахівців даної галузі, які:

  • Здійснюють процедури оцінки і опису нерухомості з урахуванням строгих законодавчих норм України
  • Стежать за нововведеннями і поправкам до правил ведення даної діяльності.
  • Мають сертифікати і атестати фахівців в сфері інвентаризації.
  • Прагнуть задовольнити всі побажання клієнта для досягнення якісного результату співпраці.
  • Вважають за краще шукати індивідуальний підхід до будь-якого поставленого завдання.

Щоб більш детально дізнатися про діяльність нашої компанії, досить ознайомитися з відповідними розділами сайту ТОВ «БТІ» або звернутися до професійних консультантів за вказаними номерами телефонів.

Ми гарантуємо якісний і позитивний результат роботи зі справжніми експертами, тому чекаємо ваших заявок вже сьогодні!

Вам потрібна консультація нашого фахівця? Зв'яжіться з нами!

Замовити онлайн

НАШІ ПОСЛУГИ

БТІ- оформляємо, розробляємо, виконуємо в найкоротші терміни

До команди працюють високоспеціалізовані професіонали своєї справи з багаторічним досвідом вирішення навіть найскладніших завдань. За тривалий час роботи в даній галузі ми розробили вигідну концепцію співпраці з клієнтами, пропонуючи наступний перелік послуг:

ЗРУЧНІСТЬ
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ОПЕРАТИВНІСТЬ
КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ

У Вас Залишилися Якісь Або Питання? Задайте їх нашому менеджеру онлайн!

Зателефонувати нам